Co chtějí maminky ke Dni matek? iPad místo květin!

Stále nevíte, co koupit vaší mamimce ke Dni matek? Nyní už nad tím přemýšlet nemusíte, víme co mamimky chtějí!

Stále nevíte, co koupit vaší mamimce ke Dni matek? Nyní už nad tím přemýšlet nemusíte, víme co mamimky chtějí!

Můžete jim dát jako obvykle květinu, ale poslední výzkumy ukazují, že si mamimky potrpí na kvalitnějších dárcích. Konkrétně na iPadu.

Server Techbargains oslovil několik žen a zeptal se jich, co by nejraději dostaly k nadcházejícímu svátku. Podle výsledků by 91% maminek raději dostalo ke Dni matek iPad, než kytici (jak překvapivé!). Celkově 51% dotázaných maminek by chtělo tablet. A z této části si 64% přálo výslovně iPad.

Na kompletní výsledky se můžete podívat v infografickém letáku od Techbargains:

Pro ty, kteří opravdu plánují koupit mamince iPad, tak jí rozhodně dopřejte nový iPad s Retina displejem. Na druhou stranu se jedná o dost drahé zařízení, takže v úvahu určitě připadá i levnější iPad 2, se kterým si užijte taktéž hodně zábavy a jen tak z módy nevyjde.

Comments are closed.

Previous Article

JailbreakTips #7: Swipebright - úprava jasu jedním tahem

Next Article

Nová hra od tvůrců Angry Birds bude Amazing Alex

Related Posts

iOS 4.3: nová verze iOS již příští týden a rekapitulace novinek

Steve Jobs kromě včerejšího představení iPadu 2 nezapomněl ani na jeho software, lépe řečeno aktualizaci softwaru. Tou je právě iOS 4.3 a přináší několik podstatných novinek, které se ještě částečně od první bety změnily. Update je samozřejmě pro většinu iOS zařízení (jejich vymezení se dozvíte až na konci), ale můžu rovnou říci, že poslední generace iPhonu, iPadu a iPodu touch mezi ně patří.